www.ismailyk.forumr.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ismailyk.forumr.biz

www.ismailyk.forumr.biz Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://ismailyk-2.yetkinforum.com/u13
Son Ziyaretiniz:

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İsmail YK Alsace`ı Salladi[12.02.2009]

YazarMesaj
*AyŞeGüL yK *

*AyŞeGüL yK *

Kadın Mesaj Sayısı : 152
İş/Hobiler : ismaillimle ilgili herşeyi arastırmak !!
Lakap : chatlak ykci !!

İsmail YK Alsace`ı Salladi[12.02.2009] Empty
MesajKonu: İsmail YK Alsace`ı Salladi[12.02.2009]   İsmail YK Alsace`ı Salladi[12.02.2009] Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 5:23 pm

Erstein`da sahne alan genç ve sevilen sanatçı, 7`den 70`e herkesi coşturdu. Alsace`ın dört bir yanından gelen müzikseverler, eşsiz bir konser izlediler.

Alican Vural

ERSTEIN- Gurbetçi sanatçı İsmail YK, Avrupa`daki hayranlarını coşturmaya devam ediyor. Alsace bölgesinin şirin kasabası Erstein`da sahneye çıkan gençliğin sevilen starı İsmail YK, müzikseverlerin gönüllerini fethetti. Genç menajer Mehmet Baruç`un organizasyonunda sahne alan İsmail YK`ye gençler büyük ilgi gösterdi. Akşam saat 21.00`dan itibaren Erstein JM3 adlı konser salonuna akın eden binlerce İsmail YK hayranı, kapıda uzun kuyruklar oluşturdu. Konser öncesi, yerel sanatçıların sahne aldığı gecede önce halaylar çekildi, Türkçe şarkılar eşliğinde doyasıya eğlenildi. Çoğunluğu gençlerden oluşan İsmail YK hayranları arasında küçük hayranlarda anne-babalarıyla geldikleri konserde gecenin tadını çıkardı.
Konseri çok kısa zamanda organize etmelerine rağmen büyük bir ilgiyle karşılaştıklarını ifade eden Mehmet Baruç ve ekibi, İsmail YK`severleri dışarıda bırakmamak için elimizden gelen her şeyi yaptık. Dışarıda birikenleri içeri almak uzun zaman aldı. Ama bütün bunlara değdi. Avrupa gençliği kendi starını buldu. Zira Almanya doğumlu olan İsmail YK`yı gençlik yeni tarzı ve söylemi ile benimsedi dediler. 6 Mart 2009`da yine aynı mekanda bu defa sanatçı İntizar, Erkan Acar, İsmail Kartal ve Dj Nihat`la birlikte Dj Kabus`un sahne alacağı müjdesini veren Mehmet Baruç, Alsace bölgesinde yaşayan tüm müzikseverleri şimdiden davet ettiklerini, bu tür gecelerde kendilerine destek vermeleri halinde daha bir çok ünlü sanatçıyı Alsace`li Türklerle buluşturmaya devam edeceklerini söyledi.
`Hepinizi seviyorum`
Sahneye en sevilen parçalarından Bomba, Bomba eşliğinde çıkan İsmail YK, salonda binlerce hayranını görünce; Beni duygulandırdınız. Sizleri seviyorum. Bu sevginize layık olmaya her zaman büyük özen göstereceğim. Ben de sizlerin arasından buralara geldim diyerek şarkılarını söylemeğe başladı. Konser sırasında sahneye atlayanlara, sanatçıya dokunmak isteyenlere anında müdahale edilirken, İsmail YK, Fransa`da ilk defa coşkulu bir kalabalığa şarkı söylemenin gururunu yaşadığını dile getirdi. Yeni albümünden eserlerinin yanı sıra gözde parçası Şapur şupur ye beni adlı parçayı konsere katılan binlerce kişi ile birlikte söyleyen İsmail YK, üç saati aşkın bir süre sahnede kalarak performansıyla da göz doldurdu.
Post`a teşekkür
Gecenin sponsoru Almanya`nın Kehl şehrinde yerleşik Kebab Hause`nin ve bölge esnaflarının da büyük destek verdiği ve katkı yaptığı konser sonunda Post Gazetesi`ni eline alan İsmil YK, Almanya`dan sonra Fransa`da yayınlanan bu güzel gazetede benim sürekli haberlerim ve resimlerim yer aldı. Post ve ekibine Post`un sesi`ne canı gönülden teşekkür ediyorum dedi. Post muhabirlerine, son zamanlarda bazı yayın organlarında hakkında çıkan haberlerle alakalı açıklamalarda bulunan başarılı sanatçı, vergi ödememek için Türk vatandaşlığından çıktı şeklindeki bu haberleri yalanladı. İsmail YK, Benim Almanya`da yaşadığımı ve Alman vatandaşı olduğumu herkes bilir. Ben bunu defalarca söylediğim halde gizli saklı bir şeymiş gibi hakkımda yanlış haberlerin yapılmasına ve hedef gösterilmeme bir anlam veremiyorum ve şaşkınlıkla karşılıyorum`` dedi. Türkiye`de ödemiş olduğum vergi makbuzlarını tüm basın kuruluşlarına yolladığını ifade eden İsmail YK, Artık bundan sonrasını beni yıpratmaya çalışanların ve hayranlarımın vicdanlarına havale ediyorum dedi. Ünlü sanatçı; Ben işimi yapıyorum, sevenlerime layık olmaya ve en güzel şarkılarımla onları eğlendirmeye devam edeceğim, boş dedikodulara ayıracak zamanım yok diye konuştu. Fransalı Türk hayranlarının ilgisinden oldukça memnun kalan ünlü popçu, Almanya`daki gençler kadar Fransa`daki Türk gençlerinin konserine ilgi gösterilmesinin karşılıksız kalmayacağını, tekrar kısa zamanda Fransa`ya geleceği sözünü verdi.
Gecenin organizatörlerinden Mehmet ve Veysel Baruç kardeşler ve Almanya`dan genç menajer Abdullah Ürüç ise, Post`a teşekkür ederek, `Yerel Türk medyası olarak bu tür etkinliklerde sizleri hep yanımızda görmekten mutluluk duyacağız. Katkı ve desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz`` dediler.
http://www.ismailyk.4rumer.com

İsmail YK Alsace`ı Salladi[12.02.2009]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İsmail YK Brüksel’i Salladı...[19.02.2009]
» İsmail YK Mannheim`i Salladı![28.12.2008]
» İSMAİL YK Mikrofonda ![2009]
» Silopi'de İsmail YK Tepkisi[03.02.2009]
» İSMAİL YK YİNE ”1 NUMARA”![24.02.2009]