www.ismailyk.forumr.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ismailyk.forumr.biz

www.ismailyk.forumr.biz Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://ismailyk-2.yetkinforum.com/u13
Son Ziyaretiniz:

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İsmail YK Brüksel’i Salladı...[19.02.2009]

YazarMesaj
*AyŞeGüL yK *

*AyŞeGüL yK *

Kadın Mesaj Sayısı : 152
İş/Hobiler : ismaillimle ilgili herşeyi arastırmak !!
Lakap : chatlak ykci !!

İsmail YK Brüksel’i Salladı...[19.02.2009] Empty
MesajKonu: İsmail YK Brüksel’i Salladı...[19.02.2009]   İsmail YK Brüksel’i Salladı...[19.02.2009] Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 5:23 pm

Beltürk´e açıklamalarda bulunan İsmail YK ´Belçika benim kendi evim gibi. Burada her Yaşam organizasyon tarafından Yaşam Düğün Salonunda düzenlenen İsmail YK konseri büyük beğeni topladı..Daha öncede Belçika´ya gelen ve her konseri tıka basa dolan genç kızların sevgilisi İsmail YK Yaşam Düğün salonunda verdiği konserle sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı.

Sevenlerine isaatlerce unutulmaz dakikalar yaşatan genç sanatçı İsmail YK eski ve yeni albümlerinden şarkıları ile Yaşam Düğün salonununda ki tüm konuklarını mest etti.

Beltürk´e açıklamalarda bulunan İsmail YK ´Belçika benim kendi evim gibi. Burada her gelişimde sevenlerimin büyük ilgisi ile karşılaşıyorum. Umarım ki ilerleyen zamanlarda yeniden birlikte oluruz´ dedi.
http://www.ismailyk.4rumer.com

İsmail YK Brüksel’i Salladı...[19.02.2009]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İsmail YK Alsace`ı Salladi[12.02.2009]
» İsmail YK Mannheim`i Salladı![28.12.2008]
» İSMAİL YK Mikrofonda ![2009]
» İSMAİL YK YİNE ”1 NUMARA”![24.02.2009]
» Silopi'de İsmail YK Tepkisi[03.02.2009]