www.ismailyk.forumr.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ismailyk.forumr.biz

www.ismailyk.forumr.biz Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://ismailyk-2.yetkinforum.com/u13
Son Ziyaretiniz:

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İsmail YK: Eleştiriliyorum çünkü başarılıyım

YazarMesaj
*AyŞeGüL yK *

*AyŞeGüL yK *

Kadın Mesaj Sayısı : 152
İş/Hobiler : ismaillimle ilgili herşeyi arastırmak !!
Lakap : chatlak ykci !!

İsmail YK: Eleştiriliyorum çünkü başarılıyım Empty
MesajKonu: İsmail YK: Eleştiriliyorum çünkü başarılıyım   İsmail YK: Eleştiriliyorum çünkü başarılıyım Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 5:06 pm

Bas Gaza” adlı yeni albümünde yine ilginç şarkı sözlerine yer vermiş İsmail YK. Önceki albümünde yer alan “Allah Belanı Versin” şarkısı yüzünden Ata Demirer tarafından eleştirilen YK, “Biri bana laf attığı zaman biliyorum ki iyi bir şey yapmışım! Beni dinlemeyen birini zaten şarkı sözlerim ilgilendirmez ki” diyor.
Yeni albüm ne kadar sürede hazırlandı?
- Sekiz ayda hazırlandı.
Kısa bir süre değil mi bu?
- Bence iyi. Çünkü sekiz ay derken; söz ve besteleri daha önceden yapmıştım. Bu albümde iki sene önce yaptığım beste de var. Söz ve besteler hazır olduktan sonra sekiz ay yeterli bence.
Hazırlıklar yine Almanya’da mı yapıldı?
- Evet yine Almanya’da hazırlandık. Çünkü ben tek başıma değilim. Kardeşlerimle beraber çalıştığımız için mecburen Almanya’da yapıyoruz albüm hazırlıklarını.
Almanya’da yaşıyorsunuz. Buna rağmen burada büyük bir hayran kitleniz var. Bunun sırrı nedir?
- Burada olmadığım zaman bile müziğim dinleniyor, kliplerim izleniyor. Dinleyici için önemli olan kulaktır. Manken değilim ki ben! Manken ya da oyuncu olsam her zaman görünmem gerekir. Ama müzisyen olduğum için kulağa hitap ediyorum. Tamam TV’ye çıktığım zaman şık kıyafetlerle güzel şovlar yapmam gerekiyor. Zaten insanların kalbine girdikten sonra atmak zor olur. Sürekli ortaya çıkıp, olay olmaya hiç gerek yok.

İsmail YK: Eleştiriliyorum çünkü başarılıyım Ismail-yk
http://www.ismailyk.4rumer.com

İsmail YK: Eleştiriliyorum çünkü başarılıyım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İsmail YK - Çok Tatlısın
» İsmail YK'nın Hayatı
» İsmail YK - Ceviz
» İsmail YK Profili
» !!! İsmail YK Ac Telefonu !!!